HakkımdaÖncelikle bloguma göz atıp daha sonra kim olduğumu merak ettiğiniz için teşekkür ederim ? Yaklaşık 10 yıldır tasarım ile ilgileniyorum, son 6 yıldır profesyonel olarak meslek dahilinde tasarımcıyım. Şu anda aktif olarak bir firmada da çalışıyorum. Proje bazlı ve freelance olarak işler yapıyorum ve kendi ilgilendiğim bir kaç global projem var.

Tasarım yeteneğimin yanı sıra WordPress’e olan ilgim birden hızla ilerledi ve ? WordPress aşığı haline geldim. Profesyonel olarak wordpress tema ve eklentiler geliştiriyorum. WordPress.org‘dan eklentilerimi inceleyebilirsiniz.

İşime aşık birisiyim ve her zaman en iyisini yapabilmek için çaba gösteriyorum. Her işimi global bir biçimde başlayıp bitirmek iş prensipleri listesinin başında geliyor.Her yaptığım işi dünyanın öteki tarafındaki insan alsa, kullansa veya geliştirmeye çalışsa asla sıkıntı yaşamayacağının garantisini bilerek işimi icra ediyorum.

Envatonun platformunda bulunan Themeforest ve Graphicriver‘da authorum, bir den fazla ürünlerim var ve hala geliştirmeye devam ediyorum.

Behance ve Dribbble sayfalarıma göz atıp güncel olarak neler çizdiğimi inceleyebilirsiniz, bu konuda sorular yöneltebilirsiniz.

Güncel olarak blogum da güzel konular paylaşıyorum sayfayı ziyaret edip bilgilerimden faydalanabilirsiniz ve sorularınızı yorum olarak bana iletebilirsiniz.

Eğer profesyonel anlamda hizmet almak istiyorsanız doğrudan benimle gkdesigned @ gmail . com mail adresinden hızlıca iletişime geçebilirsiniz.Umarım faydalı bir insan olabilir ve öyle kalabilirim. Bildiğim şeyleri sır gibi saklamak yerine daima paylaşmayı severim. Çünkü bilgi güçtür, paylaştıkça büyür.

Aklınıza takılan her türlü problemi bana iletişim yolu ile iletebilirsiniz.
Bol pixelli günler dilerim 

Bu yazımı favorileri listene ekle

Bu yazımda illegal işlem ya da hatalı konulardan bahsettiğimi düşünüyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz