Portfolyonu globalleştir, 2 Dribbble davetiyesi!

Portfolyonu globalleştir, 2 Dribbble davetiyesi!
2 dakikada okuyabilirsiniz. • Güncel • 26.01.2018 • 15:23 • 2.509 Okunma

Merhaba arkadaşlar.

Dün bir projemi yayına aldım ve beklediğimden daha güzel şekide ilerliyor ve bir çok kişinin beğenisini aldım. Bazı geri bildirimleri not aldım ve update yapacağım. Bugün Dribbble davetiyesi paylaşıp sizlerin portfolyo başvurularını almayı planlıyorum.

Dribbble nedir ?

Dribbble  bana sorarsanız bir tasarımcı olarak dünyanın en büyük ikinci portföy ( porfolyo ) platformudur. İlki behance. Dribbble 2009 yılında iki ortak tarafından kuruluyor. Üye olurken iki seçenek var. Tasarımcı olmak ya da tasarımcıları araştırmak. Tasarımcı olma opsiyonunu seçip tamamladığınızda direk çalışma paylaşamıyorsunuz. İçerden onaylı bir tasarımcı sizi davet eder ise portfolyonuzu paylaşmaya başlıyorsunuz. Bu davetiyeler neye göre veriliyor bilmiyorum. Belki çalışmalara verilen beğeni, takip gibi nitelikler olabilir.

Davetiyeye nasıl sahip olabilirsiniz ?

Bu davetiyelerin aslında bir sebebide sistemi çöplüğe çevirmemek. Ben davetiyeyi neredeyse 1 yıldan fazla süredir arıyordum ve tasarımlarımı beğenen Deniz Hacısalihoğlu arkadaşım bu çağrıma sessiz kalamadı ve beni Dribbble davet etti 🙂 Hayatımın en mutlu günüydü diyebilirim. Çünkü artık tasarımlarımı tüm dünyadan insanlar görebilecek, değerlendirebilecek ve iş verebilecekti .. Bu güzel duyguyu bana yaşattığı için buradan ? Deniz‘e tekrar çok çok teşekkür ediyorum ..

Dribbble davetlerinde ilk kural ilk paylaşımınız davet edene teşekkür niyetinde olur 🙂 Ben de Deniz’e teşekkür için böyle bir çalışma yapmıştım.Tam ekran görüntülemek isteyen arkadaşlar burayı ziyaret edebilir .. Benim Dribbble profilimide ziyaret edip takip edebilirsiniz.Davet edeceğim arkadaşlar da böyle bir çalışma paylaşmak isterlerse hayır demem ?

Başvuruları email adresime alacağım arkadaşlar. Daha önce yaptığınız çalışmaları içeren portfolyo linklerinizi lütfen maddeleyin ve aşağıda bulunan eposta adresime gönderin. İçlerinden en başarılı ve ışığı gördüğüm arkadaşları dribbble’a davet edeceğim.

Çalışmaları asla ve asla .zip olarak göndermeyin arkadaşlar.. Dijital iş yapıyorsanız ya da yapmayı düşünüyorsanız basitte olsa bir web siteniz olmak zorunda. Eğer yok ise lütfen önce temin edin. Etmekte sıkıntı yaşayan arkadaşlar var ise bu konuda da email gönderebilirsiniz.

Başvurular için mail adresim;

Davetiyeye sahip olan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Davetiye temin ve aktiflik sonrası hesaplarını burada paylaşacağım ?

Bu tarz davetler geldikçe sizleri bilgilendirebilmem için lütfen bildirimleri aktif hale getirin. Davetiyeyi sonuna dek hak ettiğini düşündüğünüz arkadaşınız var ise hemen bu yazımı sosyal medyada paylaşın ve ona ulaşmasını sağlayın. Makalemi bu yazıma kadar okuyan herkese çok teşekkür ederim.

Bir sonra ki makalemde görüşmek üzere kendinize iyi bakın, hoşçakalın ..
Bol pixelli günler dilerim, saygılarımla.

Bu yazımı favorileri listene ekle

Bu yazımda illegal işlem ya da hatalı konulardan bahsettiğimi düşünüyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz

Etiketler

, ,

Bu yazımı sosyal ağlarda paylaşmak istermisin ?

Bu yazım hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Muhammed Mustafa Akşam

27 Ocak 2018 11:37 Cevapla

Maili gönderdim, hadi hayırlısı. 🙂


seydi altındağlı

9 Ekim 2019 17:43 Cevapla

bende davetiye alabilir miyim ?


Yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?
Benzer yazılarımı da okuyabilirsiniz

2018 yılında da zinciri kırma!

2018 yılında da zinciri kırma!

Güncel • 19.12.2017 • 13:45 • 14.837 Okunma

Hepinize yeniden merhaba arkadaşlar .. Nedir bu zinciri kırma hikayesi ? dediğinizi duyar gibiyim o yüzden Barış Özcan‘ın videosunu izledikten […]

Freelancer olarak hayatta kalmanın 6 etkin yolu

Freelancer olarak hayatta kalmanın 6 etkin yolu

Güncel • 16.09.2017 • 10:38 • 3.829 Okunma

Konuya fransız kalınmaması adına freelancer nedir biraz bundan bahsetmek istiyorum. İngilizce manası ” bağımsız savaşçı ” anlamına geliyor. Bağımsız olarak […]