WordPress’te en çok yorum alan yazıları listeleyin

WordPress’te en çok yorum alan yazıları listeleyin
2 dakikada okuyabilirsiniz. • Wordpress İpuçları • 05.02.2018 • 11:16 • 192 Okunma

Hepinize merhabalar çok değerli blog okurlarım 🙂
Bugün WordPress sitelerinizde kullanabileceğiniz çok minik ama çok faydalı bir kod paylaşmak istiyorum. Bu kod ile WordPresste en çok yorum alan yazıları listeleyin. Özel bir sayfa oluşturarak insanların etkileşimini arttırabileceğinizi unutmamanız gerekiyor.

Çok uzun zamandır bloguma içerik giremiyorum. Yeni bir işe başladım.Bu nedenle sabah 9.30 akşam 18.30 olduğundan eve varışım biraz geç oluyor ve bazen sadece dinlenmek ve televizyon izlemek istiyorum. Fakat blogumu ihmal ettiğimde içimde bir rahatsızlık oluyor olabildiğince her gün içerik girmeye çalışacağım.

Peki bu kod ne işe yarar ?

Bu soruyu sorduğunuzu duyar gibiyim 🙂 Aşağıda paylaşacağım kod ile sitenizde en çok yorum yapılan yazıları yorum adedine göre sınırlayabilir ya da listeleyebilirsiniz. Mesela sadece 10 yorum yapılan yazıları göster ya da 25 yoruma denk gelenleri göster. Ya da 50 yorum ve üzerindeki yazıları göster diyebilirsiniz. Hemen kodumuza geçelim ..

Aşağıdaki kod ile 50 yorum ve üzeri olarak belirtebilirsiniz. Php’de değişkenlerde kullandığımız koşulların hepsi geçerlidir. ( == , =!, < , > gibi )

Bu kodlar sayesinde dilerseniz özel sayfalarınızda dilerseniz belirlediğiniz sayfalar içerisinde kolayca yazılarınız listeleyebilirsiniz. Kodu saf hali ile paylaşıyorum çok az Php, html ve css bilginiz ile temanıza ve site içeriğinize göre düzenleyebilirsiniz.

Kodu temanıza entegre ederken her hangi bir sorun ile karşılaşırsanız yorum alanından veya iletişim bilgilerimden bana ulaşıp yardım talep etmekten lütfen çekinmeyiniz. Bu konularda daha fazla bildiğim şeyi paylaşmaya çalışıyorum fakat sizlerinde merak ettiği ve temin etmekte zorlandığı konuları araştırıp öğrenmek ve paylaşmak için çaba sarfediyorum.

Bu yazımı faydalı buluyorsanız hemen şimdi aşağıda bulunan sosyal ağlarda paylaş butonlarını kullanarak daha fazla kişiye erişebilmemi sağlayabilirsiniz.

Bir sonra ki makalemde görüşmek üzere kendinize iyi bakın, hoşçakalın ..
Bol pixelli günler dilerim, saygılarımla.

Bu yazımı favorileri listene ekle

Bu yazımda illegal işlem ya da hatalı konulardan bahsettiğimi düşünüyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz

Etiketler

, , ,

Bu yazımı sosyal ağlarda paylaşmak istermisin ?

Bu yazım hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?
Benzer yazılarımı da okuyabilirsiniz

WordPress’te özel arama kutusu yapalım

WordPress’te özel arama kutusu yapalım

Wordpress İpuçları • 08.02.2018 • 11:28 • 140 Okunma

Merhabalar .. Bugün yine WordPress kategorisinden devam edelim. Çünkü bahsettiğim ipuçları minik fakat işlerinizi ve site içeriğini güzelleştirebilecek konular diyebilirim. […]

WordPress dosya yükleme limitinizi arttırın

WordPress dosya yükleme limitinizi arttırın

Wordpress İpuçları • 06.02.2018 • 11:52 • 160 Okunma

Merhabalar, bugün yine günlerden WordPress.. Bazı zamanlar sıklıkla karşılaştığım probleme çözüm buldum ve paylaşmak istedim. WordPress sitelerimizde bazen çok büyük […]

WordPress yazılarınız için Okuma Süresi eklentisi

WordPress yazılarınız için Okuma Süresi eklentisi

Wordpress İpuçları • 18.01.2018 • 14:36 • 322 Okunma

Merhaba arkadaşlar, yağmurlu bir günden selamlar 🙂 Bugün kendi blog sitem için araştırmış ve kaynaklar dahilinde en pratik şekilde yazmış […]